अशोक लेलैण्डका ग्राहकलाई गरिमा विकास बैंकमा ७० प्रतिसम्म कर्जा सुविधा

काठमाडौं, १० साउन । आईएमई ग्रुप अन्तर्गत संचालित आइएमई मोटर्स प्रा.लि.द्वारा प्रवद्र्धित अशोक लेलैण्डका ग्राहकले गरिमा विकास बैंक लिमिटेडमा ७० प्रतिशतसम्म कर्जा प्राप्त गर्ने भएका छन् । अशोक लेलैण्डका ग्रहकलाई कर्जा सुविधा दिने सम्बन्धी सम्झौता पत्रमा बैंक र आईएमई मोटर्सबीच सम्झौता पत्रमा हस्ताक्षर भएको छ ।

उक्त सम्झौता पत्रमा बैंकका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत गोविन्द प्रसाद ढकाल र आईएमई मोटर्सका उपध्यक्ष इमरान ए. खानले हस्ताक्षर गरेका हुन् । सम्झौता अनुसार आईएमई मोटर्सबाट सिफारिस पाएका ग्राहकहरुले उक्त बैंकबाट सहज रुपमा कर्जा सुविधा पाउने कम्पनीले जनाएको छ । यो सुविधाले आगामी दिनमा ग्राहकहरुलाई कर्जा सुविधा प्राप्त गर्न निकै सहज वातावरण मिल्ने दुबै कम्पनीले विश्वास व्यक्त गरेका छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *