Date

बुध, मंसिर २०, २०८०
Wed, December 6, 2023

नेपाल एसबिआई बैंकद्वारा परोपकार तथा अनुसन्धान केन्द्रलाई विद्युतीय उपकरण प्रदान

नेपाल एसबिआई बैंकद्वारा परोपकार तथा अनुसन्धान केन्द्रलाई विद्युतीय उपकरण प्रदान

काठमाडौं, १२ मंसिर । नेपाल एसबिआई बैंकलेले सामाजिक उत्तरदायित्वअन्तर्गत अनारमनी, विर्तामोडस्थित परोपकार तथा अनुसन्धान केन्द्रलाई विद्युतीय उपकरपण प्रदान गरेको छ । उक्त संस्थामा आयोजना गरिएको एक कार्यक्रममा नेपाल एसबिआई बैंकका प्रबन्ध निर्देशक तथा प्रमुख कार्यकारी अधिकृत दीपक कुमार देले सो संस्थाका अध्यक्ष विक्रम मादेन (गुरुङ) लाई उक्त सामानहरु हस्तान्तरण गरेका हुन् ।

वि.सं. २०६७ सालदेखि सञ्चालनमा आएको संस्थाले हाल ३८ जना वद्धवृद्धाहरुलाई आश्रय दिएको छ । उक्त समारोहमा नेपाल एसबिआई बैंकका प्रमुख व्यवसाय प्रबद्र्धन अधिकृत छपिराज पन्त, विर्तामोड शाखाका शाखा प्रबन्धक मनोज चापागाईंको समेत उपस्थिती थियो ।

अर्थकोअर्थ

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Read also x