ग्लोबल आइएमई बैंकको थप दुई शाखा रहित बैंकिङ सेवा संचालनमा

काठमाडौं, २० फागुन । ग्लोबल आइएमई बैंकले मोरङ र सप्तरीमा दुई स्थानमा शाखा रहित बैंकिङ सेवाको सुरुवात गरेको छ । बैंकले मोरङको पथरी शनिश्चरे नरपालिका कुशल चोकमा आफ्नो ७३ औँ र सप्तरीको शम्भुनाथ नगरपालिका कठौना बजारमा ७४ औँ शाखारहित बैकिङ्ग सेवा सुरु गरेको हो ।

मोरङ्ग जिल्लाको कुशल चोकमा खोलिएको शाखारहित बैंकिङ्ग सेवाको पथरी शनिश्चरे नरपालिकाका उपमेयर यमुना बिष्ट तथा ग्लोबल आइएमई बैंक लिमिटेडका रेमिट्यान्स प्रमुख रविन्द्र ढकालले संयुक्त रुपमा समुद्घाटन गरे । उक्त सेवाको लागि स्थानिय सोमनाथ आचार्यलाई व्यवसायीक प्रतिनिधि नियुक्त गरिएको छ । त्यसैगरी सोहि मितिमाा सप्तरी जिल्लाको कठौनामा खोलिएको सेवाको शम्भुनाथ नगरपालिकाका मेयर योगेन्द्रप्रसाद चौधरी तथा ग्लोबल आइएमई बैंक लिमिटेडका रेमिट्यान्स प्रमुख रविन्द्र ढकाल ज्यूले संयुक्त रुपमा समुद्घाटन गरे ।

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *