कामना सेवा विकास बैंक र अन्तरप्रेरणा प्रालिबीच समझदारी पत्रमा हस्ताक्षर

काठमाडौं, २७ मंसिर । कामना सेवा विकास बैंक र अन्तरप्रेरणा प्रालिबीच समझदारी एक पत्रमा हस्ताक्षर हस्ताक्षर भएको छ । बैंकले उद्यमशीलता सुदृढीकरण बुट क्याम्प र विकास खोज्ने एसएमई र स्टार्ट अपहरूका लागि इक्विटी फन्डिङ अवसरहरू लगायतका अन्य व्यवसायिक इन्क्युबेशन कार्यक्रमहरू सञ्चालन गरी देशका नवोदित उद्यमीहरूलाई सहयोग पुर्‍याउन अन्रतप्रेरणासँग औपचारिक रूपमा एक समझदारी पत्रमा हस्ताक्षर गरेको हो ।

बैंकका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत प्रवीण बस्नेत र अन्तरप्रेरणा प्रालिमिटेडका निरज खनालले आज संयुक्त रूपमा सम्झौतामा हस्ताक्षर गरेका हुन् । अन्तरप्रेरणा र कामना सेवा विकास बैंकले स्थानीय अर्थतन्त्रमा अर्थपूर्ण र दीर्घकालीन प्रभाव सिर्जना गर्नुका साथै एसएमई स्टार्टअपहरूसँगै उद्यमीहरूलाई समर्थन गर्न प्रत्येक पक्षको सीप, शक्ति र स्रोतहरू संयोजन गरेर एकअर्कालाई पूरक बनाउने लक्ष्य राखेको छ ।

यसका साथै यसले स्थानीय स्टार्टअप इकोसिस्टम निर्माण गर्न एसएमई र स्टार्टअपहरूका लागि उद्यमशील इकोसिस्टमलाई सुदृढ पार्न सहयोग गर्न मद्दत गर्नेछ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *