ग्रोथ सेलर्सद्वारा विभिन्न्न व्यक्ति सम्मानित

काठमाडौं, २४ पुस। ग्रोथ सेलर्सले कर्पोरेट क्षेत्रका विभिन्न व्यक्ति तथा संस्थालाई सम्मान गरेको छ । ग्रोथ सेलर्सको भगिनी संस्था कर्पोरेट क्लबद्वारा शुक्रवार काठमाडौंमा आयोजित एक कार्यक्रममा विभिन्न व्यक्ति तथा संस्थालाई सम्मान गरिएको हो ।
कार्यक्रममा प्रमुख अतिथिको रूपमा रहनुभएका प्रधानमन्त्री देउवाले संस्थागत विकासमा उल्लेख्य योगदान पु¥याउने तिलगंगा आँखा प्रतिष्ठानका संस्थापक तथा कार्यकारी निर्देशक डा. सन्दुक रुइत, मुटुरोग विशेषज्ञ डा. भगवान कोइराला र प्राध्यापक डा. सुरेशराज शर्मालाई ‘कर्पोरेट एक्सिलेन्स अवार्ड’ प्रदान गर्नुभयो । त्यस्तै लक्ष्मी ग्रूप अफ इन्डस्ट्रिजका अध्यक्ष गणेशबहादुर श्रेष्ठलाई ‘लाइफ टाइम एचिभमेन्ट अवार्ड’ प्रदान गरिएको छ । कार्यक्रममा अवार्ड पाउने अन्य व्यक्ति तथा संस्थाहरूमा महिला बैंकर अनुपमा खुञ्जेली, उद्योगी हरिभक्त शर्मा, निम्बस होल्डिङ्स, क्वेस्ट फर्मास्युटिकल्स, सस्तो डिल, ई–सेवा र डिस मिडिया रहेका छन् । साथै होटल सोल्टी, टिच फर नेपाल, किरण सुज, बुटवल पावर कम्पनी, एसियन पेन्ट्स, शिखर इन्स्योरेन्स र मुक्तिनाथ विकास बैंकले समेत अवार्ड पाएका छन् ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *