सिटिजन्स बैंकका कार्ड बाहकलाई हंग्री फास्ट फूडमा १५ प्रतिशत छुट

काठमाडौं, २ फागुन । सिटिजन्स बैंक र हंग्री फास्ट फुड निजगढ बीच छुट सम्बन्धी सम्झौता भएको छ । सम्झौतासँगै अब सिटिजन्स बैंकको कार्डबाहकहरूलाई हंग्री फास्ट फुडको सबै सेवा सुविधामा १५५ छुट पाउने छन् । सो किसिमको सहकार्यबाट बैंकका ग्राहकहरु लाभान्वित हुने विश्वास बैंकले लिएको छ ।

हालसम्म सिटिजन्स बैंकको कार्ड नभएका ग्राहकहरुलाई पनि तत्कालै नयाँ कार्ड उपलब्ध गराउन सिटिजन्स बैंकले इन्स्ट्यान्ट कार्डको व्यवस्था पनि गरेको छ । मोबाइल बैकिङ्ग मार्फत् खानेपानी, विजुली तथा इन्टरनेटको बिल भुक्तानी, प्रिपेड तथा पोष्टपेड मोबाइल बिल भुक्तानी जस्ता सुबिधा बैंकले प्रदान गर्दै आएको छ ।

बैंकले हलसालै मोबाइलबट कार्डलेस विथड्रल सेवाको पनि सुरुवात गरेको छ । यो सुविधा मार्फत् सिटिजन्स बैकका मोबाइल बैंकिङ्ग सुविधा लिएका ग्राहकहरुले बिना कार्ड एटिएमबाट पैसा निकाल्न सक्नेछन् । यसबाहेक बैकले मोबाइलबाटै मुद्दती खाताको आवेदन दिन सक्ने व्यवस्था समेत गरेको जानकारी बैंकले गराएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *