लुम्बिनी बैंकले एलबिबिएल डिबेञ्चर २०७९ ऋणपत्र जारी गर्न नबिल इन्भेष्टमेन्ट बैंकिंगलाई बिक्री प्रबन्धकमा नियुक्त

काठमाडौं, २८ वैशाख । लुम्बिनी विकास बैंक लिमिटेडले रु.१ हजार अंकित दरको १० लाख कित्ताले हुन आउने रु. १ अर्ब रकम बराबरको ११ प्रतिशत एलबिबिएल डिबेञ्चर २०७९ ऋणपत्र जारी गर्न नबिल इन्भेष्टमेन्ट बैंकिंग लिमिटेडलाई बिक्री प्रबन्धकको रुपमा नियुक्त गरेको छ ।

उक्त ऋणपत्रको अवधि १० वर्ष रहेको र ब्याजदर ११ प्रतिशत रहेको बताइएको छ ।

सम्झौतामा लुम्बिनी विकास बैंक लिमिटेडको तर्फबाट नायव प्रमुख कार्यकारी अधिकृत उमेश रेग्मी र नबिल इन्भेष्टमेन्ट बैंकिंग लिमिटेडको तर्फबाट प्रमुख कार्यकारी अधिकृत मनिष नारायण जोशीले २८ बुधबार हस्ताक्षर गरेका हुन । प्रस्तावित ऋणपत्र नियमनकारी निकायहरुकोे स्विकृति पश्चात निश्कासन गरिने बताइएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *