Date

बुध, जेष्ठ १६, २०८१
Wed, May 29, 2024

नीति तथा तथा कार्यक्रममाथि प्रधानमन्त्रीले संसदमा जवाफ दिदैं  

नीति तथा तथा कार्यक्रममाथि प्रधानमन्त्रीले संसदमा जवाफ दिदैं  

प्रधानमन्त्री के पी शर्मा ओलीले सरकारले पेश गरेको नीति तथा कार्यक्रम माथी सांसदहरुले उठाएका प्रश्नहरमाथि संसदमा जवाफ दिनु हुने भएको छ । प्रधानमन्त्री ओलीले विहान ११ बजे प्रतिनिधि सभामा र अप्रहान्न १ बजे बस्ने  राष्ट्रिय सभाको बैठकमा संसदहरुले उठाएका प्रश्नहरुको जवाफ दिने कार्यक्रम रहेको संसद सचिवालयले जनाएको छ ।

गत सोमबार राष्ट्रपतिले संघीय संसद्का दुवै सदनमा आगामी आर्थिक वर्षका निम्ति प्रस्तुत गर्नुभएको नीति तथा कार्यक्रममाथि दुवै सदनमा भएका छलफलमा सांसदहरुले राख्नुभएका जिज्ञासाको जवाफ प्रधानमन्त्रीले दिन लाग्नुभएको हो । संसदमा नीति तथा कार्यक्रम माथि ६ बटा संसोधन दर्ता भएका छन् । प्रधानमन्त्रीले जवाफ दिएपछि नीति तथा कार्यक्रम निर्णायार्थ पेश हुने र  दुवै सदनले नीति तथा कार्यक्रम आजै परित गर्ने बताइएको छ ।

 

अर्थकोअर्थ

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Read also x