Date

बुध, जेष्ठ १६, २०८१
Wed, May 29, 2024

राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकद्वारा काठमाडौं ईन्स्टिच्युट अफ चाइल्ड हेल्थलाई ५० लाख सहयोग प्रदान

राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकद्वारा काठमाडौं ईन्स्टिच्युट अफ चाइल्ड  हेल्थलाई ५० लाख सहयोग प्रदान

काठमाडौं, १४ फागुन । राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकले काठमाडौं ईन्स्टिच्युट अफ चाइल्ड हेल्थलाई अस्पताल निर्माण गर्न ५० लाख रूपैयाँ सहयोग गरेको छ । बैंकले आफ्नो संस्थागत सामाजिक उत्तरदायित्व अन्तरगत ईन्स्टिच्युटलाई ५० लाख रूपैयाँ प्रदान गरेको छ ।

आज सम्बन्धमा बैंकका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत किरणकुमार श्रेष्ठ र किओचका संस्थापक अध्यक्ष प्रा.डा.भगवान कोइरालाबीच समझदारीपत्रमा हस्ताक्षर भएको छ। त्यससँगै बैंकका अध्यक्ष निर्मलहरी अधिकारीले ईन्स्टिच्युटका संस्थापक अध्यक्ष कोइरालालाई चेक हस्तान्तरण गरे ।

हाल यस बैंकले २ सय ३९ वटा शाखा मार्फत ३२ लाख ग्राहकलाई वित्तीय सेवा दिदै आएका छन् ।

अर्थकोअर्थ

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Read also x