Date

बुध, मंसिर २०, २०८०
Wed, December 6, 2023

स्मलवल्र्ड मार्फत ईसेवा मनी ट्रान्सफरको रेमिट्यान्स सेवा थप २२ वटा देशबाट शुरू

स्मलवल्र्ड मार्फत ईसेवा मनी ट्रान्सफरको रेमिट्यान्स सेवा थप २२ वटा देशबाट शुरू

काठमाडौं, ८ पुस । ईसेवा मनी ट्रान्सफर र ‘स्मलवल्र्ड’बीच रेमिट्यान्स कारोबार गर्ने सम्झौता भएको छ । यो सेवा सुरु भएपछि अमेरिका, बेलायत, सेनजेन, ब्राजिलगरि २२ वटा देशहरुमा रहेका नेपालीहरुले स्मलवल्र्डमार्फत नगद तथा कुनै पनि बैंक खातामा र ईसेवा वालेटमा पैसा पठाउन सक्ने कम्पनीले बताएको छ ।
नगदमा पठाइएको रकम नेपाल भर रहेका ईसेवा मनि ट्रान्सफरका ८ हजारभन्दा एजेन्ट तथा ईसेवा वालेट एपमा पनि प्राप्त गर्न सकिनेछ । त्यसै गरी बैंक खातामा पठाएइको रकम तत्कालै सेवाग्राहीको बैंक खातामा जम्मा हुनेछ ।
स्मलवल्र्डले विश्वभरि २ लाख ५० हजारभन्दा धेरै एजेन्ट सञ्जाल र ८०० भन्दा बढी दक्ष जनशक्तिद्वारा वार्षिक १ करोड ५० लाखभन्दा वटा भन्दा बढी कारोबार गर्दछ । ईसेवा मनी ट्रान्सफरले डिजिटल रेमिट्यान्स्का साथै एजेन्ट बेस रेमिट्यान्स् सेवामार्पmत नेपालमा सेवा प्रदान गर्दै आइरहेको छ ।

अर्थकोअर्थ

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Read also x