Shangrila

ग्लोबल आइएमई बैंकको १४औं वार्षिकोत्सवको अवसरमा ‘ग्लोबल स्मार्ट’मा क्यासब्याक योजना

काठमाडौं, २२ पुस । ग्लोबल आइएमई बैंक लिमिटेडले आफ्नो स्थापनाको चौधौं वार्षिकोत्सवको अवसरमा मोबाइल बैंकिङ तथा ग्लोबल स्मार्ट प्रयोगकर्ताहरु लक्षित गरी क्यासब्याक योजना ल्याएको छ ।
बैंकको मोबाइल बैकिङ÷ग्लोबल स्र्माट सेवा लिई हालसम्म कुनै प्रकारको कारोबार नगरेका ग्राहकले ग्लोबल स्मार्ट प्रयोग गरी प्रथम पटकको कुनै पनि कारोबारमा (वालेट लोड तथा मोबाइल टपअप बाहेक) रू. ५० र क्यूआरमार्फतको पहिलो भुक्तानीमा रु. १०० प्राप्त (क्यासब्याक)गर्न सक्ने बैंकले बताएको छ ।
ग्लोबल आइएमई बैंकले आफ्ना ग्राहकको सुविधा र सन्तुष्टिलाई ध्यानमा राखेर यस्ता विभिन्न प्रकारका योजनाहरु ल्याउने गरेको बताइएको छ । सबै क्षेत्र रवर्गसम्म बैंकिङ्ग सेवाको पहुँच पु¥याउने उद्देश्यले बैंकले ७ वटै प्रदेश तथा ७३ जिल्लामा २६४ शाखा, २४० एटीएम, २४३ शाखा रहित बैंकिङ्ग सेवा, २४ एक्सटेन्सन काउण्टर, १ सीडीएस क्लियरिङ काउण्टर सहित, २३ राजस्व कलेक्सन काउण्टर तथा ३ वैदेशिक प्रतिनिधि÷सम्पर्क कार्यालय समेत गरी करिब ७९७ सेवा केन्द्रबाट सेवा प्रदान गर्दै आएको छ ।

 

Laxmi Bank

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *