Date

बिहि, अशोज ४, २०८०
Thu, September 21, 2023

आजको विदेशी मुद्रा विनिमय दर

चन्द्रागिरी हिल्सको शेयर आजबाट दोस्रो बजारमा किनबेच हुने

चन्द्रागिरी हिल्सको शेयर आजबाट दोस्रो बजारमा किनबेच हुने

काठमाडौं, २५ माघ । चन्द्रागिरी हिल्स लिमिटेडको शेयर माघ २५ गते आइतबार (आज) देखि धितोपत्रको दोस्रो बजारमा खरिद बिक्री गर्न सकिने छ । कम्पनीले शुक्रबार नेपाल स्टक एक्सचेन्जमा शेयर सूचीकरण गराएसँगै आजबाट शेयर दोस्रो बजारमा कारोबारमा आउने भएको हो । नेप्सेले यो कम्पनीलाई सीजीएच कोड प्रदान गरेको भने अन्य समुहमा समावेश गरेको छ ।

चन्द्रागिरी हिल्सलाई नेप्सेले पहिलो कारोबारका लागि प्रतिकित्ता ९६.६९ रुपैयाँ देखि २९०.०७ रुपैयाँ रेन्ज तोकेको छ । आइतबार प्रि–ओपन सेसनमा यदि यो रेन्जभित्र चन्द्रगिरीको शेयर किनबेच भयो भने नियमित समयमा पनि कारोबार खुला हुनेछ ।

चन्द्रागिरीको आईपीओ १ लाख ३९ हजार ६०२ जनाको हितग्राही खातामा पठाइसकेको छ । चन्द्रागिरीले सर्वसाधारणमा पुस २४ गते २८ गतेसम्म १५ लाख ३४ हजार ९१ कित्ता शेयर जारी गरेकोमा कर्मचारी र सामुहिक लगानी कोषलाई छुट्टाएर १३ लाख ९६ हजार २२ कित्ता शेयरका लागि सर्वसाधारणबाट आवेदन माग गरेको थियो ।

अर्थकोअर्थ

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Read also x