टोखाका घमन मगर बने ‘जस्मिन पेन्ट्स बम्पर कार योजना’ को विजेता

काठमाडौं, २४ जेठ । ‘जस्मिन पेन्ट्सकोे बहार, बम्परमा कार उपहार’ योजना अन्तर्गत काठमाडौं टोखाका घमन मगरलाई कार प्रदान गरिएको छ । लक्की ड्र मार्फत छानिएका घलेलाई आज राजधानीमा आयोजित एक कार्यएक्रमका बीच जस्मिन पेन्ट्स प्रालिका ब्रान्ड एम्बास्डर महजोडि मदनकृष्ण श्रेष्ठ र हरिवंश आचार्यले संयूक्त रुपमा कारको चाबी हस्तान्तरण गरेका थिए । विसं २०७४ साल भाद्र देखी माघ मसान्त सम्म जस्मिन पेन्ट्स खरिद गर्ने उपभोक्ताका लागि यो बम्पर उपहार योजना ल्याएको थियो ।

त्यस्तै हरेक महिना मोटरसाइकल उपहार योजना अन्तर्गत लक्की ड्र मार्फत भाद्र महिनाको झापाकी अन्जु पौडेलले स्कुटर जितेकी छिन् । असोजमा नवलपरासी कावासोतीका सन्त बहादुर थारु, कार्तिकमा नवलपरासी, बर्दघाटका गोपाल दुवे, मंसिरमा पोखरा लेखनाथका रचना भुजेल, पुसमा बर्दिया ठाकुरबाबाका इन्दिरा कुमारी थारुले पनि एक एक थान स्कुटर जितेका छन् ।

मनकामना गु्रप अन्र्तगत प्रमुख उद्योग जस्मिन पेन्टस प्रालिले २ दशक भन्दा लामो व्यवसायीक यात्रा पार गरिसकेको छ । विगत ३ बर्ष देखी मह जोडि यस कम्पनीको ब्रान्ड एम्बास्डर रहेका छन् । मह जोडीको साथले कम्पनीका गुणस्तरिय उत्पादनहरुलाई पुर्व मेचि देखी पश्चिम महाकाली सम्म पु्याउन ठुलो गोगदान पुग्ने विश्वास लिएको जस्मिन पेन्ट्स प्रालिका कन्ट्री म्यानेजर रविन शर्मा भुसालले बताए ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *