Date

बिहि, फाल्गुन १०, २०८०
Thu, February 22, 2024

यस्ताे छ आजका लागि विदेशी मुद्राकाे विनिमय दर

यस्ताे छ आजका लागि विदेशी मुद्राकाे विनिमय दर

काठमाडाैं,१८ मंसिर । नेपाल राष्ट्र बैंकले आजका लागि विदेशी मुद्राको विनिमय दर निर्धारण गरेको छ ।

जस अनुसार आज अमेरिकी डलरको खरिद दर १३२ रुपैयाँ ९७ पैसा र बिक्री दर १३३ रुपैयाँ ५७ पैसा रहेको छ। हिजाे अमेरिकी डलर एकको खरिद दर १३२ रुपैयाँ र बिक्री दर ० रुपैयाँ रहेकाे थियाे। आज अमेरिकी डलरको खरिद दर ० रुपैयाँ ०७ पैसाले बढेको छ र बिक्री दर ० रुपैयाँ ०७ पैसाले बढेको छ।

युरो एकको खरिद दर १४४ रुपैयाँ ७१ पैसा र बिक्री दर १४५ रुपैयाँ ३६ पैसा रहेको छ। हिजाे युराे एकको खरिद दर ० रुपैयाँ र बिक्री दर ० रुपैयाँ रहेको थियाे। आज युराे एकको खरिद दर ० रुपैयाँ १३ पैसाले घटेको छ र बिक्री दर ० रुपैयाँ १४ पैसाले घटेको छ।

यस्तैगरी, बेलायती पाउण्ड एकको खरिद दर १६८ रुपैयाँ ९० पैसा र बिक्री दर १६९ रुपैयाँ ६६ पैसा रहेको छ। हिजाे बेलायती पाउण्ड एकको खरिद दर ० रुपैयाँ र बिक्री दर ० रुपैयाँ रहेको थियाे। आज पाउण्डको खरिद दर ० रुपैयाँ ६३ पैसाले बढेको छ र बिक्री दर ० रुपैयाँ ६३ पैसाले बढेको छ।

यी अन्य मुद्राहरूको लागि विदेशी विनिमय दरहरू हुन्।

अर्थ को अर्थ

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Read also x