Date

मङ्ल, जेष्ठ १५, २०८१
Tue, May 28, 2024

मुक्तिनाथ विकास बैंकद्वारा गणेश मन्दिरमा सीसी क्यमरा जडान गर्न आर्थिक सहयोग

मुक्तिनाथ विकास बैंकद्वारा गणेश मन्दिरमा सीसी क्यमरा जडान गर्न आर्थिक सहयोग

काठमडौं, १० भदौ । मुक्तिनाथ विकास बैंक लिमिटेडले श्री गणेश– चौथी महापूजा सञ्चालन गर्दा सीसी क्यामरा जडान गर्न आर्थिक सहयोग गरेको छ । बैंकले सस्ंथागत सामाजिक उत्तरदायित्व कार्यक्रम अन्तर्गत काठमाडौंको कमलादीस्थित श्री कमलादी गणेश विकास तथा महापूजा सञ्चालन समितिलाई गणेश मन्दिर परिसरमा सिसि क्यामेरा जडान गर्न उक्त आर्थिक सहयोग गरेको बैंकले जानाएको छ ।

उक्त सहयोग रकम बैंकका बजारीकरण विभागका प्रमुख बसन्त बक्सीले महापूजा समारोहका संयोजक रविन महर्जनलाई हस्तान्तरण गरेका हुन् । हाल बैंकले १ सय २० वटा शाखा कार्यालय र २२ वटा एटीएम मार्फत् सेवा दिँदै आएको छ । गनेश मन्दिर परिसरमा यस्तो महापूजाको आयोजना विगत ४ वर्षदेखि हुँदै आएको छ ।

अर्थकोअर्थ

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Read also x