Date

सोम, फाल्गुन २१, २०८०
Mon, March 4, 2024

सिंहदरबारको पश्चिम मोहडाको पुनर्निर्माणका लागि करिब ४२ करोड ठेक्का सम्झौता

सिंहदरबारको पश्चिम मोहडाको पुनर्निर्माणका लागि करिब ४२ करोड ठेक्का सम्झौता

काठमाडौं, २८ असोज । सिंहदरबारको पुनर्निर्माणको जिम्मा शर्मा—गौरी पार्वती—न्यू टेक्निकल जेभीले पाएको छ । सिंहदरबारको पश्चिम मोहडाको पुनर्निर्माणको लागि भ्याटबाहेक ४१ करोड ७९ लाख रुपैयाँमा पनि ठेक्का सम्झैता भएको हो ।

सम्झौता अनुसार जेभीले १५ दिनभित्र प्रबलीकरण कार्य सुरु गर्नुपर्नेछ । पुनर्निर्माण कार्यको परामर्शदातामा आरआरसी—इकोकोड नेपाल जेभी छनोट भएको छ । सिंहदरबारको उत्तर, पूर्व र दक्षिण मोहडामा पुनर्निर्माणको कार्य भै रहेको छ।

पुनर्निर्माणको कार्यन्वयनको जिम्मेवारी लिएको प्राधिकरण अन्र्तगतको केन्द्रिय आयोजना कार्यन्वयन एकाई र शर्मा—गौरी पार्वती—न्यू टेक्निकल जेभीबीच सोमबार सम्झौता भएको हो । प्राधिकरणका अनुसार सिंहदरबारको मौलिक स्वरुप कायम राखी भूकम्प जानुअघिको भन्दा बलियो हुने गरी पुनर्निर्माण गरिनेछ ।

अर्थकोअर्थ

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Read also x