थप ६ एयरलाइन्सले नेपालमा उडान भर्ने

काठमाडौँ, २५ कात्तिक । नेपालमा आधा दर्जन विदेशी बिमानले उडान भर्ने तयारी गरेका छन्। भारतका दुई, कुवेत, फिनल्यान्ड र अष्ट्रेलियाको एक/एक वायुसेवा कम्पनीले उडान भर्ने तयारी गरेका हुन् ।

भारतको स्पाइस जेट एयरलाइन्स र भिस्तारा एयरले नेपालमा उडान भर्नका लागि नियामक निकाय नेपाल नागरिक उड्डयन प्राधिकरणबाट अनुमति पाइसकेको छन् । कुवेतको जजिरा एयरवेजले पनि नेपाल उडानका लागि स्वीकृति लिएको छ। स्पाइस जेटले काठमाडौं-नयाँ दिल्ली-मुम्बई र भिस्ताराले काठमाडौं-नयाँ दिल्ली रुटका लागि दैनिक एक/एक उडान गर्ने अनुमति पाएका छन्।

कुवेतको जजिरा एयरले अगामी मङ्सिर १ गते देखि नेपालमा उडान भर्ने भएको छ। जजिराको उडान तालिका निश्चित भएको नियामक निकाय प्राधिकरणले जनाएको छ। भारतका दुई कम्पनीले डिसेम्बर महिनाको दोस्रो सातादेखि नेपालमा उडान भर्नेछन्।

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *