Date

मङ्ल, फाल्गुन ८, २०८०
Tue, February 20, 2024

जनस्वास्थ्य प्रयोगशालामा प्रभु बैंकको एक्टेन्सन काउन्टर

जनस्वास्थ्य प्रयोगशालामा प्रभु बैंकको एक्टेन्सन काउन्टर

काठमाडौं, ८ फागुन । प्रभु बैंक लिमिटेडले काठमाडौं महानगरपालिका वडा नं. १२ स्थित टेकुमा रहेको राष्ट्रिय जनस्वास्थ्य प्रयोगशाला परिसरमा एक्टेन्सन काउन्टर सञ्चालनमा ल्याएको छ । उक्त एक्टेन्सन काउन्टरको उद्घाटन स्वास्थ्य सेवा विभागका महानिर्देशक डा. रोशन पोखरेलले गरेका हुन् ।

यो एक्स्टेन्सन काउण्टर सञ्चालनमा आएसँगै जनस्वास्थ्य प्रयोगशालामा आउने सेवाग्राहीहरुलाई रकम जम्मा गर्न सहज हुने छ । त्यस्तै एक्स्टेन्सन काउण्टरबाट प्रभु बैंकले प्रवाह गरेका बैंकिङ्ग सेवाहरु स्थानीय ग्राहकल लिनसक्ने बैंकले जनाएको छ ।

हाल बैंकले २ सय ८ वटा शाखा कार्यालय, १ सय ५७ वटा एटीएम ४५ वटा एक्स्टेन्सन काउण्टर तथा १७ वटा शाखा रहित बैंकिङ्ग सेवामार्पmत् सेवा दिँदै आएको छ ।

अर्थकोअर्थ

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Read also x