बैंक अफ काठमाण्डूको ‘बिओके स्मार्ट’ मार्फत टपअप गर्दा २५ प्रतिशत नगद फिर्ता योजना

काठमाडौं, १५ फागुन । बैंक अफ काठमाण्डूले ‘बिओके स्मार्ट मार्फत’ नेपाल टेलिकम तथा एनसेलको प्रिपेड र पोष्टपेड मोबाइलमा टपअप गर्दा ग्राहकले कारोबार रकमको २५ प्रतिशत नगद फिर्ता पाउने योजना सार्वजनिक गरेको छ । बैंकले २५ औँ वर्ष पूरा गरेको उपलक्ष्यमा ग्राहकहरुलाई उक्त योजना ल्याएको जनाएको छ।

नगद फिर्ता योजनाको सदुपयोगको लागि बिओके स्र्माटबाट गरिने पहिलो कारोबार अन्र्तगत पहिलो टपअप कारोबारमा गर्नुपर्ने छ । बैंकले ‘अब पाउनुहोस्, मोबाइल भुक्तानीमै आम्दानी ’ भन्ने मुलनाराका साथ सार्वजनिक गरेको उक्त योजना सिमित अवधिको लागि मात्र भएकोले छिटै लाभ लिन बैंकले आग्रह गरेको छ ।

हालसम्म बैंक अफ काठमाण्डूले ८७ शाखा कार्यालयहरु, ७८ एटिएम र १० एक्स्टेन्सन काउन्टरबाट आफ्ना ग्राहकहरुलाई बैंकिङ्ग सुविधा प्रदान गर्दै आईरहेको छ ।

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *