Date

बुध, मंसिर २०, २०८०
Wed, December 6, 2023

स्ट्याण्डर्ड चार्टर्ड बैंकको साधारणसभा पुस २४ गते, ११.८४ प्रतिशत लाभांश वितरण गर्ने

स्ट्याण्डर्ड चार्टर्ड बैंकको साधारणसभा पुस २४ गते, ११.८४ प्रतिशत लाभांश वितरण गर्ने

काठमाडौं, २ पुस । स्ट्याण्डर्ड चार्टर्ड बैंक लिमिटेडको ३४औं वार्षिक साधारणसभा पुस २४ गते हुने भएको छ । एभरेष्ट होटल, नयाँ बानेश्वरमा दिउँसो १२ः१५ बजे भर्चुअल माध्यमबाट हुन सभाले ११.८४ प्रतिशत लाभांश प्रस्ताव पारित भएको छ ।
सभाले हाल कायम चुक्तापूँजीको ७ प्रतिशत अर्थात प्रति १०० कित्ता शेयरमा नयाँ ७ कित्ता शेयरका दरले बोनस शेयर र कर प्रयोजनका लागि सहित गरी ४ दशमलव ८४ प्रतिशत नगद लाभांश वितरण गर्ने प्रस्ताव पनि पारित गर्नेछ । यस्तै सभाले गत आर्थिक वर्षको वार्षिक प्रतिवेदनमाथि छलफल गरी पारित गर्ने, लेखापरीक्षक नियुक्त गर्ने र निजको पारिश्रमिक स्वीकृत गर्ने, प्रबन्धपत्र तथा नियमावली संशोधनका लागि आवश्यक कार्य गर्न सञ्चालक समितिलाई अख्तियारी दिने प्रस्ताव पनि पारित गर्नेछ ।

साधारण सभा प्रयोजनको लागि कम्पनीेले पुस ९ गतेदेखि २४ गतेसम्म बुकक्लोज गर्ने भएको छ । बुक क्लोजको आधारमा पुस ८ गतेसम्मका कायम शेयरधनीहरुले कम्पनीेको साधारण सभामा भाग लिन तथा लाभांश पाउनेछन् ।

अर्थकोअर्थ

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Read also x