Date

शुक्र, अशोज १२, २०८०
Fri, September 29, 2023

युवा लक्षित “युथ म्युजिक कन्टेस्ट २०२१” को प्रायोजन सिभिल बैंकले गर्ने

युवा लक्षित “युथ म्युजिक कन्टेस्ट २०२१” को प्रायोजन सिभिल बैंकले गर्ने

काठमाडौं, १७ पुस । दया फाउन्डेसनले गर्न लागेको “युथ म्युजिक कन्टेस्ट २०२१” नामक साङ्गितिक प्रतिस्प्रधात्मक कार्यक्रमको प्रायोजन सिभिल बैंक लिमिटेडले गर्ने भएको छ । कार्यक्रममा १५ वर्षदेखी २८ वर्षसम्मका युवाहरुले सहभागीता जनाउँन पाउँने छन् ।

इच्छुक प्रतियोगीहरूले मोवाइल एप्लिकेशनहरु जस्तै स्टारमेकर, स्म्युल, इत्यादि अथवा आफैले वा समूहमा वाद्ययन्त्र बजाएर गाईएको अधिकतम ५ मिनेटको गीत “युथम्युजिक कन्टेस्ट २०२१” फेसबुक ग्रुपमा अपलोड गर्नुपर्नेछ । प्रतिस्पर्धीले कुनै पनि भाषाको गीत गाउँन सक्ने छन् । यद्दपी नेपालको विभिन्न मौलिक भाषामा गाईएका गीतहरुलाई भने प्राथमिकता दिइनेछ । नयाँ प्रतिभावान युवा गायक तथा गायिकाहरुलाई प्रोत्साहन गर्न यो प्रतियोगिता आयोजना गरिएको बताइएको छ । पहिलो चरणको गीत अपलोड जनवरी १२ तारिकसम्म गर्नु पर्नेछ ।

निर्णायक मण्डलद्वारा गायकीको स्तर मापनपश्चात जनवरी १५ तारिकमा कुल २१ प्रतिस्पर्धीहरुको छनौट गरिनेछ । ती २१ प्रातिस्पर्धीहरुले दोस्रो चरणको गीत जनवरी १८ तारिकसम्म अपलोड गरि सक्नु पर्नेछ । अन्तिम चरणमा “युथम्युजिक कन्टेस्ट २०२१” का विजेताहरूको घोषणा ७० प्रतिशत “युथम्युजिक कन्टेस्ट २०२१” को फेसबुक ग्रुपमार्फत प्राप्त लाईकको आधारमा र ३० प्रतिशतको निर्णायक मण्डलद्वारा प्रदान गरिएको अंकको भारित औसतको आधारमा गरिनेछ ।

यस प्रतियोगितामा प्रथम, दोस्रो र तेस्रो पुरस्कार क्रमशः २५ हजार, १५ हजार र हजार रहेको छ ।

अर्थकोअर्थ

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Read also x