अब प्राईम बैंकको खाता खल्तीसँग लिंक गर्दा १०० बोनस प्राप्त हुने

काठमाडौं, १ साउन । अनलाइन पेमेन्ट सेवा प्रदायक कम्पनी खल्ती डिजिटल वालेटले प्राईम बैंकको खाता खल्तीसँग लिंक गर्दा १०० रुपैयाँ बोनस प्रदान गर्ने भएको छ । एकपटक बैंक लिंक गरिसकेपछि लोड नगरी सिधै बैंकबाट भुक्तानी गर्न सरल बनाउने उद्देश्यले उक्त बोनस अफर ल्याइएको हो ।

यो बोनस अफर पहिलो पटक प्राईम बैंक अकाउन्ट खल्ती सँग लिंक गर्ने प्रयोगकर्ताहरुको हकमा मात्र लागु हुन्छ । लिंक गर्नका लागि प्रयोगकर्ताले आफ्नो खल्ती केवाईसी अनिवार्य भेरीफाई गराएको हुनुपर्छ । त्यसै गरि प्रयोगकर्ताको खल्ती वालेट र बैंक अकाउन्टमा दाखिला गरिएको मोबाईल नम्बर एउटै हुनुपर्नेछ ।

उक्त लिंक गरिएको प्राईम बैंक अकाउन्टबाट खल्तीमा निःशुल्क लोड गरी जुनसुकै बिलको भुक्तानी घरमै बसी केहि सेकेण्ड भित्रै जुनसुकै समयमा गर्न सकिन्छ ।साथै लिंक घरबाटै गर्न सम्भव हुने छ ।

यो योजना जुलाई १६ देखि ३१ तारीख सम्म खल्तीसँग प्राईम बैंकको खाता लिंक गर्ने जोकोहिलाई लागु हुने बताइएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *