Date

बिहि, अशोज ४, २०८०
Thu, September 21, 2023

आजको विदेशी मुद्रा विनिमय दर

त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा विदाइ कार्यक्रम गर्न नपाइने

त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा विदाइ कार्यक्रम गर्न नपाइने

काठमाडौं, २९ साउन । त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल नागरिक उड्डयन कार्यालयले विमानस्थलमा भीडभाड कम गर्न विमानस्थल हाताभित्र विदाइ कार्यक्रम नगर्न भनेको छ। कोरोना संक्रमणको नयाँ भेरियन्टसहितको दोस्रो लहर बढिरहेकोले विदाइ कार्यक्रम निरुत्साहित गर्न अत्यावश्यक अवस्थाभन्दा बाहेक विमानस्थल प्रवेश नगर्न भनेको हो।

विमानस्थलमा आवतजावत गर्दा अनिवार्य रुपमा मास्कको प्रयोग गर्न, शरीरको तापक्रम मापन गराएर टर्मिनल भवन भित्र प्रवेश गर्न, सेनिटाइजरको प्रयोग गर्न लाइन लाग्दा दूरी काम गर्न त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल कार्यालयले बताएको छ।

अर्थकोअर्थ

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Read also x