Shangrila

जनता बैंकको लाइफ इन्स्योरेन्स कर्पोरेसन (एलआइसी नेपाल) संग बैंकासुरेन्स सेवा सम्झौता

काठमाडौं, २६ असार । जनता बैंक र लाइफ इन्स्योरेन्स कर्पोरेसन (एलआइसी नेपाल) बिच बैंकासुरेन्स सेवा सम्बन्धी सम्झौता भएको छ । आफ्ना ग्राहकहरुलाई एकद्वार सेवा प्रणालीमार्फत जीवन तथा निर्जीवन वीमा सेवा दिने उद्देश्यले इन्स्योरेन्स कम्पनीहरुसँग बैंकले सम्झौता गरेको जनाइएको छ ।

यस सम्झौता पत्रमा जनता बैंकका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत परशुराम कुँवर क्षेत्री र इन्स्योरेन्सको तर्फबाट निमित्त प्रमुख कार्यकारी अधिकृत अभिजित घोष दस्तिदारले हस्ताक्षर गरेका छन् । सम्झौता पश्चात ग्राहकहरुले बैंकको देशभरी रहेका सबै ११९ शाखाहरुबाट छिटो, छरितो तथा सहज रुपमा वीमा लेख प्राप्त गर्न, प्रिमियम भुक्तानी गर्न, दावी भुक्तानी लगायत सम्पूर्ण वीमा सेवा प्राप्त गर्न सक्नेछन् ।

जनता बैंकले हाल देश भरी ११९ शाखा, ४० शाखा रहित बैंकिङ्ग इकाई, २ सिमित्त बैंकिङ्ग इकाई, २ एक्स्टेन्सन काउन्टर र ६९ एटिएमबाट बैंकिङ्ग सेवा प्रदान गर्दै आएको छ ।

laxmi_muddati_ad

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *