Date

बुध, मंसिर २०, २०८०
Wed, December 6, 2023

एसियन इनर्जी सेक्युरिटी फोरमको सम्मेलनमा भाग लिन मन्त्री पुन सर्विया प्रस्थान

एसियन इनर्जी सेक्युरिटी फोरमको सम्मेलनमा भाग लिन मन्त्री पुन सर्विया प्रस्थान

काठमाडौं, ८ कात्तिक । ऊर्जा,जलस्रोत तथा सिँचाइमन्त्री वर्षमान पुन सर्वियाको राजधानी बेलग्रेडमा आयोजना हुन लागेको युरो एसियन इनर्जी सेक्युरिटी फोरमको सम्मेलनमा सहभागि हुने भएका छन् । सम्मेलनमा भाग लिन मन्त्री पुन आज त्यसतर्फ प्रस्थान गरेका हुन्।

सम्मेलन शुक्रबार र शनिबार दुई दिनसम्म चल्नेछ। मन्त्री पुनसँगै ऊर्जा मन्त्रालयका प्रवक्ता दिनेश घिमिरे भ्रमण दलमा सहभागि छन् । सम्मेलनलाई मन्त्री पुनले सम्बोधन गर्ने कार्यक्रम रहेको छ। त्यसका साथै उनले आफ्ना समकक्षी ऊर्जा र माइन हेर्ने सर्वियाका मन्त्री अलेकजेन्डर एन्टिकसँग द्विपक्षीय भेटवार्ता गर्ने कार्यक्रम छ।

सर्विया भ्रमणका क्रममा मन्त्री पुनले त्यहाँका प्रथम उपप्रधानमन्त्री इभिका डाकिकसँग पनि भेटवार्ता गर्ने छन् ।

अर्थकोअर्थ

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Read also x