Shangrila

समाज कल्याण परिषदको अनियमितता छानविनमा अख्तियार

काठामाडौं, १० फागुन । सरकारक अनियिमिततामा मुछिएका समाज कल्याण परिषद्का पदाधिकरीको फाइल अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगमा पठाएको छ ।  समाज कल्याण परिषद्का उपाध्यक्ष श्री नीलमणि बराल, कोषाध्यक्ष श्री वीरबहादुर ठगुन्ना, सदस्य श्री इन्द्रकुमार झा, सदस्य श्री गोकर्णप्रसाद भट्ट र सदस्य–सचिव श्री डिल्लीप्रसाद भट्टले बदनीयतपूर्ण र कानूनविपरीत कार्यहरूसमेत गरी समाज कल्याण परिषद्लाई हानी पुर्‍याएकाले उनिहरुमाथि थप छानविनका लागि अख्तियारमा पठाएको हो । यस्तै सरकारहरुले  निजहरूलाई पदमुक्त गर्ने र समाज कल्याण परिषद्मा भएका आर्थिक, प्रशासनिक लगायतका अनियमितताका सम्बन्धमा प्रचलित कानुनबमोजिम थप अनुसन्धान गरी कानुनी कारबाही गर्न उक्त प्रतिवेदनको प्रतिलिपि अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगमा पठाउने निर्णय गरिएको छ।

 

Laxmi Bank

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *