Shangrila

अनलाईन सपिङ दराजले आज ब्रान्ड डे मनाउँदै, घडी खरिदमा छुट

काठमाडौं, १८ चैत । अनलाइन सपिङ दराजले आज (सोमबार) प्रख्यात ब्रान्ड टाइटनका साथमा ‘ब्रान्ड डे’ मनाउँदै छ । एक दिनको लागि मात्र खुला रहेको यस ‘ब्रान्ड डे’ मा ग्रहकहरुले टाइटनका सबै घडीहरुमा २० प्रतिशत छुट, निःशुल्क वितरण तथा २ हजार रुपैयाँसम्मको भाउचरहरु पाइनेछन् ।

दराजको दराजमल र टाइटनको अधिकृत बिक्रेतामार्फत सोमबार राती २३ः५९ बजेसम्म घडी खरिद गर्दा मात्र यो अफर पाइने कम्पनीले जनाएको छ । यस्तै, बिहान १०ः०० बजेदेखि दिउँसो २ बजेसम्म टाइटनको खास मोडलहरुमा न्यूनतम ३० प्रतिशत छुट हुनेछ ।

साथै, ५ हजार रुपैयाँसम्मको कलेक्टीभ भाउचरहरु प्रदान गरिनेछ । यसैगरी, ५ भाग्यशाली उपभोक्ताहरुले २ हजार रुपैयाँको भाउचरहरु जित्ने मौका पनि पाउनेछन् । टाइटनका घडीहरु उत्कृष्ट गुण्स्तरका, विश्वसनीय तथा सुपथ मूल्यमा पाइने कम्पनीले जनाएको छ ।

 

Laxmi Bank

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *