Shangrila

सञ्चालक समितिलाई धन्यवाद दिदैं शाह नबिल बैंक छिरे, सेञ्चुरीसँगको ‘डिल’बारे मौन

काठमाडौं, पुस १४ । नबिल बैंकबाट बाहिरिएको आठ वर्षपछि अनिलकेशरी शाह पुनः नबिल बैंकको प्रमुख कार्यकारी अधिकृत (सीईओ) बन्ने भएका छन् । बैंक तथा वित्तिय संस्था ऐनको प्रावधान अनुसार दुई कार्यकाल (आठ वर्ष) मेगा बैंकमा बिताएपछि उनी सेञ्चुरी बैंकको सीईओ बन्ने भएका थिए । यसका लागि सेञ्चुरीसँग उनको ‘डिल’ भैसकेको थियो । मंसीरबाट मेगा बैंकमा कार्यकाल सकिएपछि उनी सेञ्चुरी बैंकको सीईओ बन्ने तय भएको थियो । मासिक १२ लाख रुपैयाँ पारिश्रमिक तय भएपनि केन्द्रीय बैंकको निर्देशन अनुसार सेञ्चुरी बैंकको वासलात अनुसार उनको मासिक तलब ९ लाख रुपैयाँमा सीमित हुने थियो ।
तर यसैबीच सशीन जोशीले नबिल बैंक छाडेपछि शाहका लागि नबिल बैंक छिर्ने बाटो खुलेको हो । उनले फेसबुकमा स्ट्याटस लेखेर सञ्चालक समितिलाई धन्यवाद दिएका छन् र अंग्रेजी क्यालेण्डरको नयाँ वर्षबाट नबिल बैंकसँग आवद्ध हुने पनि उल्लेख गरेका छन् । तर सेञ्चुरीसँगको ‘डिल’बारे भने उनले मौनता राखेका छन् ।

 

Laxmi Bank

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *