आइएमई‘दशैमा डबलको डबलको डबल अफर’ को बम्पर बिजेता बने सप्तरीका खान

काठमाडौं, १२ मंसिर । आइएमई मनी ट्रन्सफरको ‘दशैमा डबलको डबलको डबल अफर’को बिजेता सप्तरीका खतवी बिरेन्द्र खान बनेका छन् । लक्की ड्र मार्फत उनी बिजेता बनेको आइएमईले काठमाण्डौंमा आज पत्रकार गरि जानकारी दिएको हो ।

बिजेता खानले मलेसियाबाट आइएमई गरि आफ्नो परिवारलाई ५९ हजार ७ सय ३२ रुपैयाँ पठाएकोमा त्यसको आठ गुणा अर्थात ४ लाख ७७ हजार ८ सय ५६ रुपैयाँ प्राप्त गरेका छन् ।

कार्यक्रममा आइएमई गु्रपका अध्यक्ष चन्द्रप्रसाद ढकालले आइएमईले विदेशमा बसेर आर्जन गरेको पुजीलाई बैंकिङ्ग सञ्जालमार्फत देशमा भित्र्याउन यस्ता खालका योजनाहरु ल्याएको बताए । उनले यी योजनाहरुले रेमिन्ट्यान्समा वृद्धि हुने र त्यसले देशको समग्र अर्थतन्त्रमा मदत पुग्ने बताए ।

त्यस्तै आइएमई रेमिट्यान्सका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत सुमन पोखरेलले हरेक बर्ष चाडपर्वलाई लक्षित गर्दै ल्याइने योजनाले सेवाग्राहीको सहभागिता बढाउदै लगेको बताए । ७७ दिनको योजना अवधिमा दैनिक लक्की ड्र मार्फत ११ हजर ९ सय ३१ , साप्ताहिक लक्की मार्फत २२ जना, मासिक लक्की ड्र मार्फत ४ जना र बम्पर लक्की ड्र मार्फत १ जना सेवाग्राही लाभांविन्त भएको जानकारी दिए ।

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *