आईएमई ट्राभलमा टुर प्याकेज खरिद गर्नेमध्ये एक जनाले चन्द्रागिरीमा एक रात विताउँन पाउँने

काठमाडौं, २२ माघ । आईएमई ट्राभल्सले आफ्नो १४औं वार्षिकोत्सवको अवसरमा विभिन्न सेवाग्राहीमुखी योजना सार्वजनिक गरेको छ । आइएमई ग्रुप अन्तर्गत संचालित उक्त ट्राभलले टुर प्याकेज खरिद गरी यात्रा गर्ने १ जनालाई गोला प्रथाबाट छनोट गरी चन्द्रगिरी रिसोर्टमा एक रात खाने–बस्ने सहितको सुबिधा निःशुल्क उपलब्ध गराउनुका साथै, हवाइ टिकट खरिद गर्ने मध्यबाट १ जनालाई छनोट गरी माउन्टेन फ्लाइटको टिकट निःशूल्क उपल्ब्ध गराउने जानाकारी दिएको छ ।

उक्त योजना सार्वजनिक गर्दै आईएमई ग्रुपका अध्यक्ष चन्द्रप्रसाद ढकालले नेपालको समग्र विकासको मेरुदण्डको रुपमा रहेको पर्यटन उद्योगमा सम्पूर्ण व्यवसायीहरुलाई पर्यटन विकासका लागि लाग्न आग्रह गर्दै गरे । त्यस्तै अध्यक्ष ढकालले नेपालका विभिन्न मनोरम हिमश्रृंखलाहरु लगायत साँस्कृतिक सम्पदाहरुको जगेर्ना गरी विश्व पर्यटन बजारमा आफुलाई स्थापित गर्न ब्यवसायी, पर्यटन बोर्ड र नेपाल सरकारले संयुक्त रुपमा सेवाग्राहीमुखी योजना ल्याउनुपर्ने धारणा व्यक्त गरे ।

आइएमई ट्राभल्सका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत बिनोद सापकोटाले आन्तरिक पर्यटनको प्रवद्र्घन र विकासका लागि विभिन्न योजना तथा कार्यक्रम सञ्चालन गर्दै सामाजिक उत्तरदायित्वको भावनाका साथ आगाडि बढ्ने बताए ।

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *