नेपाल जनरल इन्स्योरेन्स जेठ देखि संचालनमा आउने, सिइओको जिम्मेवारी तमोटलाई

काठमाडौं, २४ बैशाख । नेपाल जनरल इन्स्योरेन्स कम्पनी लिमिटेड जेठ दोस्रो साता देखि संचालनमा आउने भएको छ । बीमा समितिबाट दई महिना अघि संचालनको अनुमति लिएको यस कम्पनीले जेठ दोस्रो साता देखि कारोबार थालनी गर्ने गरि आवश्यक तयारी गरिरहेको बताइएको छ ।

एक अर्व रुपैयाँ जारी पूँजी रहेको कम्पनीमा प्रवद्र्धकले  ७० प्रतिशत लगानी गरिसकेका छन् भने ३० प्रतिशत सर्वसाधारण सेयर निष्कासन गर्ने योजना छ । कम्पनीमा विभिन्न बैंक तथा वित्तिय संस्था एवं उद्योगी व्यवसायीहरुको लगानी रहेको छ ।

त्यस्तै कम्पनीको प्रमुख कार्यकारी अधिृकतमा एसके टमोट नियूक्तलाई गरिएको छ । उनले गतसाता देखि नै जिम्मेवारी सम्हालिसकेका छन् । उनीसँग नेशनल लाइफ इन्स्योरेन्स, सिद्धार्थ इन्स्योरेन्स लगायतका विभिन्न इन्स्योरेन्स कम्पनीमा तीन दशक भन्दा बढीको कार्यानुभव रहेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *