एनआइसी एशिया बैंकका ग्राहकलाई रिचार्जरबाट कोरोना सुरक्षा सामान खरिदमा १० प्रतिशत छुट

काठमाडौं, १३ जेठ । एनआईसी एशिया बैंकको क्यू आर कोड र डेविट कार्ड तथा क्रेडिट कार्ड प्रयोग गरी मोबाइल एप रिचार्जरमार्फत सामान खरिद गर्दा १० प्रतिशत छुट पाइने भएको छ । ग्लोबल की टेक्नोलोजी र रिचार्जरका बीच भएको सम्झौताअनुसार मे महिना भरी बैंकका सेवाग्राहीले रिचार्जरको छुटसँगै कोरोना सुरक्षाका सामान किन्दा थप १० प्रतिशत छुट पाउने भएका हुन् ।

रिचार्जरले के एन ९५ मास्क निशुल्क होम डेलिभरीसहित १७५ रुपैयाँमा उपलब्ध गराउदै आएको छ । त्यस्तै, कोरोना संक्रमण न्युनिकरणका लागि आवश्यक मास्क, पञ्जा, थर्मल गन, स्यानिटाइजर, पर्शनल प्रोटेक्सन किट्सलगायतका सामान सस्तो मूलयमा उपलब्ध गराउँदै आएको छ ।

रिचार्जरको यो अफरमा एनआईसी एशिया बैंकका सेवाग्राहीले थप १० प्रतिशत छुट पाउने छन् । एनआईसी एशिया बैंकका अनुसार रिचार्जरबाट अर्डर भएको सामानको महसुल भुक्तान भए पछि १० प्रतिशत रकम खातावालाको बैंक खातामा फिर्ता गरिनेछ ।

ग्लोबल की टेक्नोलाजीका अध्यक्ष अलाइभ ग्लाइडरले आफ्नो जन्मोत्सवको अवसरमा सुरु गरिएको योजनामा एनआईसी एशिया बैंकको योजना पनि थपिए पछि झनै सस्तो मूल्यमा कोरोना सुरक्षाका सामान पाइने बताए । एनआईसी एशिया बैंक र रिचार्जरको यो सहकार्यले धेरैले सस्तोमा मास्क तथा अन्य सामान पाउने उनको विश्वास छ । एपमा मास्कको मूल्य २ सय रुपैंया रहने भए पनि २५ क्यास प्वाइन्ट रिडिम गरी १७५ रुपैंयामा खरिद गर्न सकिन्छ । यो मास्कको बजार मूल्य ३५० देखि ५५० रुपैंयासम्म सम्म छ ।

त्यस्तै टाढैबाट शरीरको तापकक्रम मापन गर्नका लागि प्रयोग हुने थर्मल गन अन्यत्रभन्दा सस्तोमा ३ हजार ८०० रुपैंयामा उपलब्ध हुनेछ । बाहिरी बजारमा यो थर्मल गन ५ हजार रुपैंयाभन्दा माथिको मूलयमा बिक्री बितरण भैरहेको छ ।

मोबाइल, ल्यापटप, क्यामेरा लगायतका विद्युतीय उपकरण बिक्री बितरणमा इ हबका रुपमा परिचित रिचार्जर एपबाट सामान किन्दा विभिन्न वालेट सेवाप्रदायक, बैंक वित्तीय संस्थाका इन्टरनेट बैंकिङ, डेटि तथा क्रेडिट कार्डका साथै सामान डेलिभरीका बेला पनि रकम भुक्तानी गर्न सकिन्छ ।

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *