Date

बिहि, अशोज ४, २०८०
Thu, September 21, 2023

आजको विदेशी मुद्रा विनिमय दर

लुम्बिनी विकास बैंकको १५ औं वार्षिक साधारणसभा सम्पन्न

लुम्बिनी विकास बैंकको १५ औं वार्षिक साधारणसभा सम्पन्न

काठमाडाैं, २६ पुस । लुम्बिनी विकास बैंकको १५ औं वार्षिक साधारण सभा सम्मपन्न भएकाे छ । मंगलबार सम्मपन्न सभमले २०७८/७९ को नाफाबाट हाल कायम चुक्ता पूँजीको ३ प्रतिशत बोनस सेयर र ९ नगद (कर प्रयोजन समेत) गरी कूल १२ प्रतिशत लाभांश पारित गरेकाे छ ।

बैंकको सभाले संचालक समितिको आर्थिक वर्ष २०७८/७९ को वार्षिक प्रतिवेदन, आर्थिक वर्ष २०७८/७९ को लेखापरीक्षण प्रतिवेदन सहितको सम्पूर्ण वित्तिय विवरणहरु, आर्थिक वर्ष २०७८/७९ का लागि लेखापरीक्षक नियुक्ति गर्ने र निजको पारिश्रमिक तोकेकाे छ ।

कुल सम्पत्ति ५६ अर्ब ६८ कराेड रहेकाे  बैंककाे हालकाे चुक्ता पूँजी ३ अर्ब २८ काराेड रहेकाे छ ।

अर्थकोअर्थ

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Read also x